Gwintownice

Każda dostępna w naszej ofercie gwintownica do rur to urządzenie wydajne i niezawodne. Jest to sprzęt przeznaczony do wykonywania zgodnych z obowiązującymi normami precyzyjnych połączeń gwintowanych w rurach stalowych. Przyrządy te stanowią niezastąpioną pomoc w pracach budowlanych, remontowych i hydraulicznych. Urządzenia wchodzą w skład zestawów, złożonych ze specjalnych głowic, gwintowników i pokrętła. Elementem wspierającym cały proces są imadła ze specjalnie wyprofilowanymi szczękami do przetrzymywania rur.

Oferujemy urządzenia uniwersalne, gotowe do szybkiej i precyzyjnej pracy. Poszczególne modele wyposażone są w przestawne ostrza, które pozwalają na wykonywanie gwintów na rurach o różnych średnicach. Mogą Państwo dobrać prędkości pracy do własnych potrzeb.

Gwintownica elektryczna do rur dostępna jest w wersji mobilnej oraz stacjonarnej, może być więc wykorzystywane w warsztatach, jak również na miejscu u Klientów. Dużym atutem jest możliwość wymiany noży, a także optymalna geometria zapewniająca łatwiejsze rozpoczęcie działania.

Wyświetlanie 1–9 z 18 wyników